Oplatí sa piť gél z Aloe Vera?

Aloe Vera sme donedávna registrovali len ako sukulent na parapete, ktorý nepotrebuje veľa svetla, ani vody a vlastne ani našej pozornosti. Avšak, je to práve naša pozornosť, ktorú by sme mali venovať rastline, ktorá v sebe ukrýva gél nabitý vitamínmi a minerálmi potrebnými na každodenné fungovanie.

Najväčšie zastúpenie majú vitamíny  A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín. Náš organizmus si bohužiaľ nie je schopný vytvárať ich zásobu, takže odporúčame zaradiť Aloe Vera gél do vašej rannej rutiny. A teraz minerály… Pozor, je ich naozaj veľa! Vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok. 

Naša strava obsahuje veľké množstvo škodlivých látok, ktoré môžu byť príčinou únavy a vyčerpania. Okrem toho, že vás nabije energiou, má tiež prirodzené detoxikačné účinky, a napomáha k lepšej funkcii čriev a pomáha pri pálení záhy a ostatných zažívacích problémoch.

Aké je odporúčaná denná dávka?

Náš FOREVER Aloe Vera Gél, ktorý sa skladá z 99.7 % čistého aloe vera gélu, má jednu superschopnosť. Teda okrem toho, že neobsahuje žiadne konzervačné látky, nie je šanca, aby ste sa ním predávkovali.

Odporúčaná, bežná dávka pre dospelého človeka je 50ml. Avšak mnohé štúdie uvádzajú dávku pri onkologických ochoreniach 200 – 400ml denne a pri ochorení AIDS dokonca okolo hodnoty 600 – 1000ml denne. Najlepšie urobíte, ak si svoju dennú dávku rozdelíte na dve časti-prvú časť ráno pred raňajkami (aspoň 20 minút), a druhú časť pred večerou.

Aloe Vera Gélu si môžete pripraviť chutný nápoj. Budete potrebovať:

100ml gélovej dužiny aloe vera

200 ml pomarančového džúsu

200 ml minerálnej vody,

2 lyžice medu 

Všetky ingrediencie vložíme do mixéra a mixujeme 1 minútu.

ROZDIEL

ENVIRO

KĽÚČOVÁ ZLOŽKA

ALOE VERA NÁPOJE

ALOE VERA MANGO

UPOZORNENIE

Predstavené výrobky obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. 

Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. 

Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojim lekárom.

© Galéria zdravia 2022